Publicat 13 Iul 2019 | Expiră 13 Aug 2019

Frizer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne dorim o persoana care sa se integreze usor intr-un colectiv nou, comunicativa, punctuala si cu dorinta de a evolua.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-asigurarea unui ambient placut pentru clienti
-efectuarea serviciilor departamentului de frizerie
-pastrarea curateniei la postul de lucru

Beneficii:
-salariu fix sau procent
-baza de clienti
-ambient profesional si competitiv

Un barber shop cum de mult asteptai in Bucuresti, un loc exclusiv masculin, in care lucram impreuna pentru un look modern si masculin.

Urban Hairdressers este spatiul ideal pentru barbatii urbani, activi,care pun accent pe aspectul lor si nu le este frica sa isi exprime personalitatea.

Expirat
Frizer  -  Ctg Auto Parts S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles