Frigotehnist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 4500 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Sa fie responsabil;
  • Studii medii in domeniul tehnic (detinerea calificarii de frigotehnist constituie un avantaj)
  • Experienta in domeniul instalatiilor frigorifice reprezinta un avantaj;
  • Capacitate de a lucra in echipa si bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Participa la montajul echipamentelor frigorifice si monitorizeaza functionarea acestora;
  • Asigura intretinerea curenta a instalaţiei frigorifice;
  • Efectueaza inteventii in cazul opririlor accidentale;
  • Realizeaza diagnosticarea si remedierea deficientelor de functionare a instalatiei frigorifice;
  • Efectueaza mentenanta si revizia tehnica periodica.

Beneficii:
  • Salariul este cuprins intrree 3500 RON si 4000 RON, se plateste de 2 ori pe luna: jumatate pe 15 si cealalta jumatate pe 30.
  • Contract pe perioada nedeterminata.

Descrierea companiei

Firma are mai multe domenii de activitate.
Publicat 24 mai 2022 Reactualizat 21 iun. 2022 Expiră 23 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos