Frigotehnist

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Descrierea jobului

Adecco Resurse Umane recrutează Frigotehnist, pentru unul dintre partenerii săi, o importantă companie specializată pe echipamente pentru piața Horeca, pentru zona Sibiu.

Candidatul ideal:
  • minim 3 ani experiență, de preferat pe echipamente profesionale;
  • abilitatea de a utiliza aplicație pe telefon;
  • capacitate minimă de lucru pe echipamente non-frig;
  • disponibilitate la deplasări (1-2 pe lună);
  • disponibilitate de lucru în weekend, o dată pe lună;
  • carnet de conducere categoria B.

Responsabilități:
  • gestionarea mentenanței corective, la cererea clienților și a mentenanței preventive conform contractelor de derulare service;
  • întocmirea fișelor de intervenție;
  • menținerea inventarului pentru piesele de schimb pentru echipamente, în vederea realizării cu succes a solicitărilor din partea clienților;
  • menținerea și îmbunătățirea relației cu clienții, oferind suport la tandard profesioniste.

Beneficii:
  • pachet salarial motivant;
  • mașină de serviciu;
  • telefon de serviciu;
  • diurnă pentru deplasări;
  • tarif separat pentru munca în weekend

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 16 nov. 2021 Reactualizat 14 dec. 2021 Expiră 16 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos