FRIGOTEHNIST

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 1200 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

-Pregatire profesionala foarte buna in domeniului frigului industrial;
-Cunostinte de automatizare frigorifica si electrica reprezinta un plus ;
-Experienta minima de 5 ani;
-Atitudine corecta fata de colegi si sefi;
-Asumarea responsabilitatii pentru ceea ce executa in cadrul job-ului.
-Altruism in ceea ce priveste opiniile tehnice, solutiie tehnice fata de colegi;
-Inovativ si creativ, deschis la noi tehnologii.

Descrierea jobului

Descriere job:
Executarea de operatiuni de mentenanta, reparatii ori executia unor camere sau depozite/instalatii frigorifice aflate in portofoliul de clienti ai companiei.
Responsabilitati:
-deplasari la interventii programate in Bucuresti si in tara.
-pastrarea unei comunicari permanente cu colegii si sefii ierarhici;
-lucrarile sa fie executate corespunzator din punct de vedere tehnic, cu respectarea indicatiilor scrise si verbale ale superiorilor;
Bonusuri:
-tichete de masa;
-plata orelor suplimentare;
-bonusuri de performanta;
-trainig-uri;

Midal Interfrig Service este o companie din industria frigului cu o vechime de peste 25 de ani avand peste 1000 proeicte de frig realizate, un impresionat portofoliu de clienti-Farmexim, Farmexpert, Fildas, Terapia, Biofarm,KFC,Pizza Hut, Taco Bell, Whiteland, Macromex.
Compania noastra proiecteaza si executa depozite frigorifice de mici si mari dimensiuni pentru industria farma, food, procesatori carne, lapte, peste.
Midal Interfrig Service este o companie moderna, dinamica si in plina expansiune. Compania este preocupata de satisfactia angajatului in cadrul acesteia.
Compania isi doreste sa se extinda cu acei angajati care-i impartasesc cultura organizationala, care se dovedesc loiali, creativi si inovatori.
Publicat 13 oct. 2021 Reactualizat 20 oct. 2021 Expiră 12 nov. 2021