Publicat 11 Iul 2019 | Expiră 11 Aug 2019

Frigotehnist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- diploma de calificare;
- experienta in industria alimentara;
- capacitatea de a lucra in echipa si disponibilitate de lucru in 3 ture;
​- seriozitate, punctualitate si dorinta de implicare;

Descrierea jobului

- intretinerea curenta, punerea / scoaterea in / din functiune, diagnosticarea deficientelor de functionare, remedierea defectiunilor uzuale si supravegherea instalatiilor;
​- mentenanta pentru utilajele din aria de responsabilitate;
​- raspunde de buna functionare a tuturor echipamentelor ;
- asigura calitatea lucrarilor executate.

Chipita se află printre sectoarele industriale alimentare cu cea mai rapidă dezvoltare. Mărcile noastre sunt recunoscute pe plan internațional și produsele noastre sunt disponibile pentru consumatori în 67 de ţări, fie direct, fie prin parteneriate strategice.

Expirat
Frigotehnist  -  CHIPITA ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles