Frigotehnist in Chitila

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

• Experiența în domeniul mentenanței instalațiilor de climatizare constituie avantaj!
• Experiența în domeniul montajului și mentenanței instalațiilor de încălzire constituie avantaj!
• Diplomă de frigotehnist constituie avantaj;
• Coerență în gândire, comunicare ușoară, capacitate de analiză și sinteză, de a lua decizii, capacitate organizatorică, loialitate, flexibilitate și inițiativă;
• Disponibilitate la deplasări
• Permis auto categoria B

Descrierea jobului

Ce iti oferim ?
  • salariu de baza competitiv
  • bonuri de masa
  • bonus suplimentar in functie de performanta
  • prime de Paste si Craciun
  • asigurare medicala privata
Responsabilitati:

- executarea lucrarilor de frigotehnie;
- efectueaza operatiuni de intretinere curenta si reparatii la echipamente de aer conditionat;
- verifica / repara / inlocuieste componente specifice sistemelor de climatizare;
- executa lucrari de instalare si punere in functiune pentru echipamente de ventilatie si climatizare;
- asigura diagnosticarea deficientelor de functionare a instalatiilor de aer conditionat, ventilatie;
- este responsabil pentru uneltele, echipamentele de lucru, aparaturile primite;
- asigura raportarea activitatii (intocmire rapoarte de service, rezolvare vizite, probleme constatate, etc.)

S.C. One Concept Dsitribution S.R.L. este o companie tanara care isi desfasoara activitatea in domeniul climatizarii si instalatiilor de aer conditionat.
Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos