Publicat 28 Aug 2020 | Reactualizat 27 Sep 2020 | Expiră 27 Sep 2020

FRIGOTEHNIST Cluj, Floresti

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

ONCOS angajeaza FRIGOTEHNIST la sediul firmei din Floresti judetul Cluj.
In plina dezvoltare,Oncos isi mareste echipa.Daca vrei sa lucrezi intr-un mediu de lucru placut , te asteptam in echipa noastra!
Cautam persoana serioasa cu experienta in domeniu!

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • intretinerea optima, revizia periodica a intalatiilor frigorifice,
  • interventia prompta in situatii de urgenta.
Beneficii:
  • salar motivant
  • posibilitate de relocare (cazare decontata)
  • masa calda
  • plus alte beneficii...
CV-urile se pot depune la adresa [email protected]
Detalii la nr. 0720 600253, 0728737407

ONCOS, lider in industria agroalimentara, producator de carne de pasare cu o larga retea de magazine de desfacere in Transilvania, functioneaza pe piata de profil din Romania din anul 1991. Compania numara peste 750 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Recunoscut ca unul dintre principalii angajatori din industria de profil, ONCOS te invita sa te alaturi echipei sale pentru a-ti construi o cariera de succes.

FRIGOTEHNIST Cluj, Floresti  -  SC Oncos Prod SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles