Publicat 19 Apr 2019 | Reactualizat 19 Mai 2019 | Expiră 20 Mai 2019

Frigotehnist Bucuresti

1 post
Expirat
Atlas Copco este lider mondial în compresoare industriale, fondat în Suedia în 1873, cu sediul central în Stockholm, cu peste 34.000 de angajați în toată lumea și cu o prezență globală în peste 180 de țări. Organizația se angajează în dezvoltarea profesională a angajaților săi și se străduiește să le ofere toate posibilitățile de a-și îmbunătăți competențele.

Căutăm un Frigotehnist dinamic, să se alăture echipei Atlas Copco Romania-Compressor Technique din București.
Principalele responsabilități:
• Asigurarea operațiunilor de mentenanță, diagnoză și reparații, într-un mod profesionist și prompt, tuturor clienților, pentru întreaga gama de echipamente de aer comprimat și instalații frigorifice industriale; • Înțelegerea nevoilor clienților și găsirea celor mai bune soluții tehnice; • Sprijinirea clienților în operarea generală a echipamentelor;
Caracteristici ale candidatului ideal:
• Experiența de lucru pe o poziție similară (minimum 2-3 ani); • Studii în domeniul tehnic, de preferință studii superioare; • Cunoștințe în domeniul sistemelor frigorifice industriale; • Cunoștințe în electromecanică și sisteme pneumatice; • Bune cunoștințe ale limbii engleze și nivel intermediar în utilizarea calculatorului; • Persoană organizată, capabilă să lucreze în echipă dar și individual; • Disponibilitate pentru deplasări în țară; • Bune abilități de comunicare și de construire a unor relații puternice cu colegii și clienții Atlas Copco România; • Deținerea permisului de condure.
Oferim:
• Salariu fix competitiv, bonus anual, tichete de masă și abonament medical privat; • Mașină de serviciu complet utilată pentru desfășurarea activității, telefon mobil, laptop;

Great ideas accelerate innovation. At Atlas Copco we have been turning industrial ideas into business-critical benefits since 1873. By listening to our customers and knowing their needs, we deliver value and innovate with the future in mind. Atlas Copco is based in Stockholm, Sweden with customers in more than 180 countries and about 37 000 employees. Revenues of BSEK 95/ 9 BEUR in 2018. For more information: www.atlascopcogroup.com
Expirat
Frigotehnist Bucuresti  -  Atlas Copco Romania