Fountains Technician

PepsiCo 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Calificari:
  • Studii medii finalizate, Diploma bacalaureat
  • Cel putin 2 ani experienta in una din activitatile de gestiune stocuri / distributie / vanzari
Abilitati:
  • Cunostinte limba engleza, nivel mediu
  • Operare PC avansat (Excel, Word, Power Point)
  • Operare SAP (reprezinta avantaj)
  • Abilitati de comunicare si interpersonale foarte bine dezvoltate
  • Abilitati analitice
  • Abilitati de munca independenta
  • Orientare catre obtinerea de rezultate si dezvoltare profesionala
  • Colaborare si abilitati de influentare
  • Integritate, seriozitate
  • Carnet de conducere categorie B

Descrierea jobului

  • Evalueza performantelor echipamentelor instalate in piata si implementarea actiunilor corective stabilite impreuna cu Departamentul Vanzari.
  • Gestioneaza urmatoarelor bugete alocate zonei de lucru: T&E, Other taxes, Other third party services, Write off
  • Inventarierea echipamentelor de marketing din depozite
  • Utilizarea eficienta e echipamentelor instalate in piata
  • Instalari / retrageri echipamente
  • Reparatile echipamentelor instalate in piata
  • Controleaza activitatea de reparatii al contractorului extern
  • Evalueaza impreuna cu clientii performanta contractorului care efectueaza activitatile de reparatii
  • Verifica si valideaza inlocuirea echipamentelor care nu se pot repara in piata

Misiunea noastră este să creăm mai multe zâmbete cu fiecare sorbitură și fiecare ronțăială.

Cine suntem? Suntem unul dintre liderii globali din piața băuturilor răcoritoare și a snacks-urilor. Într-un cuvânt: PepsiCo.

Din 2013, suntem atestați drept Angajator de Top la nivel local, un etalon pentru întreaga industrie pentru modul în care ajutăm profesioniștii să-și construiască o carieră de succes, pentru modul în care investim în tinerele talente și, mai ales, pentru cultura organizațională în care fiecare este încurajat să fie autentic. Succesul PepsiCo constă în echipe diverse, în care pasiunea, integritate și ambiția de a fi printre cei mai buni formează The PepsiCo Way.

Află mai multe despre provocările lansate de PepsiCo pe întreg globul pe www.pepsicojobs.com .

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 7 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.