Publicat 10 Sep 2006 | Reactualizat 24 Sep 2006 | Expiră 11 Oct 2006

Fotomodel

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

- 18-25 ani;

- aspect fizic foarte placut;

- disponibilitate de calatorie pentru sedinte
foto;

- disponibilitate pentru fotografie nud;

- sa nu aiba contract de exclusivitate cu o
agentie de modelling;

Descrierea jobului

Fotograf cauta model/fotomodel feminin pentru editarea unui calendar fine art distribuit in Romania.

Descrierea companiei

Nu trebuie neaparat sa mai fi fost model. Daca veti
considera ca va incadrati in aceste cerinte,
asteptam la calendarorama@gmail.com minim 3 fotografii cu o rezolutie acceptabila
(minim 800x600), in care sa fie vizibil clar tot corpul, dar si fata.

Expirat
Fotomodel  -  Calendarorama

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles