de ani Fără Frică...

Publicat 06 Ian 2008 | Expiră 06 Ian 2008

fotomodel

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Agentie de casting cauta fete si baieti cu varsta cuprinsa intre 26-32 de ani cu aspect fizic placut, fotogenici, carismatici pentru realizarea unor fotografii pentru un catalog de produse din domeniul constructiilor.

Descrierea jobului

Aspect fizic placut, varsta cuprinsa intre 26-32 ani. Casting-ul se realizeaza dupa fotografiile pe care le astept pe adresa: best.agency@yahoo.com Va rog sa precizati la subiect: FOTOMODEL+NUME, iar in interiorul e-mail-ului sa imi trimiteti date despre voi (varsta, telefon, oras, dimensiuni etc)

Job-ul dureaza cateva ore si este platit satisfacator. Astept e-amilurile voastre cu fotografii concludente!

Expirat
fotomodel  -  best.image.agency

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles