de ani Fără Frică...

Publicat 09 Oct 2007 | Expiră 09 Oct 2007

Fotomodel

CONFIDENTIAL
8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Fete cu varsta cuprinsa intre 16-26 de ani care isi doresc o cariera in domeniul modelingului atat in tara cat si in strainatate - contracte Tokyo.
Fotomodelele pot fi cu sau fara experienta.
Proportionalitatea fizica reprezinta un atu.
Fotomodelele vor lua partea la prezentarile colectiilor celebrilor creatori in vestita capitala Tokyo.

Descrierea jobului

In vederea selectiei rapida a candidatelor si pentru a se scurta timpul de selectie, candidatele trebuie sa trimita pe adresa de mail fotomodeldesucces@yahoo.com urmatoarele fisiere atasate:
- CV
- copie act identitate
- o fotografie promotionala, care va aparea in brosurile promotionale
- o fotografie in care candidata trebuie sa tina in dreptul capului actul de identitate (pentru a se putea realiza verificarea varstei)
- o fotografie la libera alegere (se urmareste expresivitatea)

Este recomandat ca fotografile sa aiba rezolutie mare!
Raspunsul va fi dat in maxim 48 de ore de la data primirii tuturor actelor necesare.

Bonusuri: contracte ferme fara taxe si cursuri de manechine si fotomodele.

Agentie de prestigiu in domeniul modelingului partenera cu firma japoneza Rising Star - Tokyo.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Fotomodel  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles