de ani Fără Frică...

Publicat 26 Sep 2006 | Reactualizat 22 Oct 2006 | Expiră 27 Oct 2006

Fotograf

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

- conditii de munca la nivelul marilor companii multinationale
- sediul central - B-dul Unirii
- salariu fix + carte de munca
Sunt avantajati:
- candidatii cu experienta in domeniu

Sunt necesare:
- bune abilitati de comunicare
- tinuta de afaceri

Pot candida toti aceea care au o dorinta reala de a face o cariera in domeniu si au 100% chef de munca.

Alege!

* a) iti depui CV-ul si astepti sa te chemam noi sau
* b) poti face direct o programare de interviu la nr. de tel.

0721 61 51 61

Descrierea companiei

Despre firma:

Noi suntem …BRUNO\'S HOUSE – IMOBILIARE noi facem fiecare pas in acest maraton al afacerilor intr-o ordine umana : in primul rand calm, apoi respect si grija fata de om, mult bun simt si seriozitatate, flexibilitate in gandire, inovatie in domeniu si apoi economie de piata -profit.

Acceseaza: www.brunosimobiliare.ro

Expirat
Fotograf  -  bruno's house

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles