de ani Fără Frică...

Publicat 04 Iul 2006 | Expiră 04 Aug 2006

Fotograf

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Motivatie - dorinta de a lucra cu ultima tehnologie in domeniu fotografic

Cerinte:
seriozitate
interes pentru domeniul de creatie si inclinatie catre fotografie
dorinta si capacitatea de a invata lucruri legate de domeniul fotografic
cunostinte minime de operare pe calculator
constituie un plus cunostinte de Adobe
disponibilitatea de a incheia un contract de confidentialitate pe termen limitat

Descrierea jobului

Descriere job:
realizare fotografii obiecte pentru presa scrisa si publicitate.
promovarea lucrarilor efectuate
in functie de lucrare timpul de lucru zilnic este variabil.

Responsabilitati:
realizare imaginilor fotografice cu echipamentul pus la dispozitie
executarea comenzilor la maxim de calitate si in timpul de livrare convenit
intretinerea echipamentului fotografic si a accesoriilor acestuia
atentie in manuirea echipamentului fotografic
confidentialitate privind clientii si lucrarile realizate

Descrierea companiei

Beneficii:
mediu de lucru atractiv
sistemul de plata procentual
posibilitati de promovare

Contact:
ionvasile_2005@yahoo.com

Expirat
Fotograf  -  - Confidential -

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles