FOTOGRAF/VIDEO EDITOR-SEDIUL CENTRAL BENVENUTI ORADEA

BENVENUTI - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Iti doresti un job dinamic si plin de provocari?
Vrei sa evoluezi profesional in cadrul unei companii de top?
Iti doresti sa fii intr-o echipa de profesionisti unde prietenia si relaxarea sunt ceva firesc?
Daca raspunsul tau este DA, atunci trimite-ne un CV ( cu o fotografie ) daca indeplinesti urmatoarele conditii:

Stapanesti bine :
- Adobe Premiere sau After Effects
- Adobe Photoshop sau Lightroom
- Adobe Illustrator - poate fi un avantaj
- Adobe Indesign - poate fi un avantaj
Esti creativ si iti place sa faci fotografii si sa le prelucrezi
Iti place sa filmezi si/sau sa creezi clipuri video
Ai experienta in utilizarea aparatelor foto DSLR si a camerelor video profesionale sau semi profesionale

Ai capacitate de adaptare, învățare rapidă, atenție distributivă, atenție la detalii si de a îndeplini sarcinile în termenele alocate;
Esti o persoană perseverentă, dinamică, flexibilă, cu spirit de inițiativă și cu atitudine pozitivă;
Te caracterizeaza punctualitatea, disciplina si integritatea;
Dispui de capacitate de analiză, sinteză și stabilire a priorităților;
Ai o gandire logica, abilități de organizare, sistematizare;

Join #Benvenutiteam #Happylife

Descrierea jobului

- realizare/ editare / prelucrare fotografii
- conceperea, montarea si editarea clipurilor video
- conceperea si realizarea materialelor video pentru social media
- pregatire recuzita, fundaluri, lumini pentru inregistrarea cadrelor
- fotografiere si retusare poze de produs, atitudine in studio sau locatie
- creare concepte si identitate produs
- verificarea tehnica a machetelor, imaginilor/ clipurilor video
- optimizarea materialelor de promovare foto/video in vederea publicarii acestora
Constituie avantaj: motion design, animatii 3D, social media marketing

NOTA - Jobul se poate efectua doar in Oradea, la sediu ( on site). Nu se poate efectua remote!

BENVENUTI este o retea nationala de magazine moderne, cu profil incaltaminte si marochinarie, avand in momentul de fata 46 de magazine, in Bucuresti (5), Cluj Napoca (4), Timisoara (2), Brasov ,Bistrita, Iasi (3), Constanta, Oradea (3), Pitesti (2), Ploiesti (2), Craiova, Satu Mare, Bacau, Tirgu Mures (2), Deva, Alba-Iulia, Suceava, Baia Mare, Rm. Valcea, Arad, Braila, Focsani, Buzau, Galati, Sibiu(2), Targu Jiu, Drobeta Turnu Severin, Tulcea, Sf. Gheorghe, Piatra Neamt .

Prin gama larga de articole, precum si prin calitatea oferita, ne adresam segmentului de clienti cu venituri medii si mari.

Publicat 14 oct. 2021 Reactualizat 21 oct. 2021 Expiră 13 nov. 2021