Publicat 05 Iun 2013 | Expiră 25 Iun 2013

Fotograf parc de distractii ( waterpark )

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Compania noastra ofera 3 posturi de Fotograf in regim de full time job sau colaborare pana la sfarsitul sezonului ( 31 August ) in cel mai mare waterpark din Romania.
Candidatul ideal trebuie sa posede:
-echipament foto constand in camera foto DSLR + blitz extern - obligatoriu
-sa cunoasca tehnicile fotografice si sa fie capabil sa obtina imagini de inalta calitate in orice conditii - obligatoriu
-sa cunoasca regulile de compozitie in fotografie - obligatoriu
-sa fie dinamic, fire vesela si deschisa capabila de a capta atentia clientilor si a-i coordona si binedispune pentru a obtine imagini de calitate
-de preferinta varsta pana in 35 de ani
-experienta pe vase de croaziera este un plus
- fotografi femei sau barbati deopotriva sunt bineveniti sa aplice pentru acest post.

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului sunt:
- fotografierea vizitatorilor parcului la diferitele atractii conform programului stabilit
-obtinerea unor imagini de calitate sub presiunea timpului si a unei tinte de cantitate
- interactiunea cu vizitatorii parcului intr-o modalitate care binedispune si ajuta la realizarea calitatii si cantitatii de imagini stabilite ca tinta.
- administrarea galeriei foto, afisarea imaginilor pe panouri speciale la timp, indrumarea si ajutarea vizitatorilor parcului pentru a-si gasi fotografiile in vederea cumpararii.
- interactiunea cu vizitatorii trebuie sa fie orientata si continuu motivata de atingerea obiectivului care este vanzarea cator mai multe fotografii din cele facute.
- promovarea serviciilor si produsului la fiecare oportunitate
-disponibilitate pentru program prelungit si weekenduri este absolut necesara.

Compania noastra are un contract cu cel mai mare waterpark deschis in romania pentru servicii de fotografie de divertisment. Suntem pe piata serviciilor foto de foarte mult timp, cu doau laboratoare foto deschise in bucuresti si cautam sa ne extindem si in directia fotografiei de eveniment/divertisment. Toti candidatii tineri la suflet si dinamici sunt invitati sa ne trimita un CV.

Expirat
Fotograf parc de distractii ( waterpark )  -  IMAGINI PAPER DESIGN