Fotograf de produs magazin online AdaShoes

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam fotograf pentru produse (incaltaminte/marochinarie)

Cerinte:

· Bacalaureat

· cunostinte Adobe Photoshop sau alte programe de editare foto

· capacitate de planificare si organizare

· cunostinte operare calculator

· deschis la a invata,

· creativitate

· experienta in domeniul fotografiei fashion este obligatorie.

Este necesar sa ne prezentati produse fotografiate sau portofoliu

Descriere job-ului

· fotografiaza produsele de incaltaminte/marochinarie

· editeaza fotografiile realizate, conform cerintelor magazinului online

Descrierea jobului

Ce iti oferim pentru implicarea ta:

· contract de munca (ne dorim ca noul coleg sa fie angajat, nu colaborator)

· salariu net de la 2600 pana la 3000 de lei (in mana) + bonuri de masa

· prime de sarbatori

· program de lucru Luni - Vineri 09 - 17

Locatia se afla in Bucuresti, cartierul Militari in zona Rasaritului.

Ada-Shoes.ro este un magazin online cu produse de incaltaminte si marochinarie

Magazinul nostru comercializeaza produsele producatorilor: Skechers, Otter, Rieker, Epica, Anna Viotti, Goretti, Ara, Formazione, Mels, Catali, Suave.

Magazinul nostru vine cu o experienta de peste 13 ani in domentiul produselor de incaltaminte.

Hai sa crestem impreuna!

ADA GENERAL INTERCOM detine cele cinci magazine ADA SHOES din Bucuresti, precum si singurul magazin monobrand Ara Shoes. Din 2009 de cand a fost fondata, compania comercializeaza branduri de renume pe plan local si international: Ara, Rieker, Skechers, Epica, Otter, Pepe Jeans, Imac, Gabor. Seriozitatea si dedicarea atat fata de clienti cat si fata de angajati, a asigurat companiei o prezenta recunoscuta in piata, de aceea principalul nostru scop este sa ne dezvoltam continuu, oferind astfel produse de calitate, diverse si exclusive.
Publicat 18 apr. 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 18 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos