FOTOGRAF DE BEBELUS/SALES REPRESENTATIVE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Alătură-te intr o echipă internațională de fotografi.
Exact pe Tine te așteptăm:
  • dacă ai dori să te întâlnești în fiecare zi cu bebeluși fericiti și cu mamici fericite,
  • dacă te consideri o persoana calmă și deschisă,
  • dacă crezi că te înțelegi ușor cu toată lumea, și ești sociabil,

Sarcinile de fiecare zi ai viitorilor angajați: fotografierea bebelușilor, comunicare cu mamele,cu clienții, totodată înmânarea/valorificarea produsului asamblat din fotografii a mamelor.

Ne bucurăm dacă ai deja experiență în fotografiere și aplicația Photoshop, dar dacă nu, vei învăța la noi.

Ca să ai succes la noi, este important să ai:
  • Minim un certificat de învățământ secundar
  • Abilități de comunicare excelente
  • Competențe de operare la calculator de nivel utilizator
  • Abilități de rezolvare a sarcinilor zilnice;
  • Pretenție pentru acuratețe și precizie;
  • Cunoștințe de limba română, maghiară, eventual și engleză

Ai avantaj dacă:
  • Ai experiență in comunicare cu clientii
  • Ai experiență în fotografiere
  • Calificare în domeniul sănătății

Descrierea jobului

Oferim:
  • Poți să devii membrul unei echipe tinere, voioase
  • Pachet de beneficii competitive
  • Telefon de serviciu, notebook, echipamente de fotografiere
  • Contract full-time,perioada nedeterminata

Aplicație:

- CV cu fotografie și scrisoare de intenție
Publicat 6 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022
Joburi similare