fotograf / Asistent Fotograf / editare foto

Azazum SRL - 3 poziții
Oraș de lucru
Studii
Salariu 2000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Abilitați de a lucra în echipă
- Orientat spre obținerea de rezultate
- Implicare activă în toate sarcinile ce îi revin
- Este dispus mereu să învete lucruri noi și să se perfecționeze în ceea ce face.
- Își stabilește singur prioritațile în funcție de comenzile zilnice și dead-line urile stabilite, își asumăresponsabilitatea în vederea executării lucrărilor la standardul calitativ impus și în timpul stabilit.
- Cunoștințe minime de fotografie
- Cunoștințe minime de editare foto

Descrierea jobului

Se vor realiza fotografii artistice în cadrul unităților școlare partenere. Compania noastră pune la dispoziție un studio foto mobil , aparatura necesară și accesoriile. Responsabilitățile postului sunt: reglarea luminilor, ducerea și aducerea copiilor de la grupe în sala unde se desfașoară ședința foto, punerea subiecților în pozițiile tip de fotografiere la fundalul foto și înmanarea accesoriilor, montarea și strângerea studioului fotografic, a cablurilor, a costumelor etc., tranportarea lor de la și la mașină. Programul este de 5 ore / 8 ore , de luni până vineri în intervalul 8-17.
Căutăm persoane dornice de a învăța și oferim susținerea și informațiile necesare pentru dobândirea aptitudinilor necesare specificului activității.

Constituie avantaje

-Experiență într-un post de munca similar.
-Experiență în fotografiere și utilizarea programului Photoshop.
-Experiență în vânzări.

Cerințe:
-studii de învățământ nivel mediu, certificat
-abilități de comunicare bine dezvoltate
-competențe de utilizare a aparatului foto, operare PC
-abilități de rezolvare a saricinilor și găsirea solutiilor
-seriozitate și precizie

AZAZUM este numele unui studio foto. Suntem tineri, entuziaşti şi dornici de afirmare. Cautăm membri în echipa care să se implice activ şi să crească profesional şi financiar împreună cu firma noastră.
Avem un mediu de lucru prietenos şi credem cu tărie că membrii echipei sunt cel mai important activ al firmei.
Căutam persoane serioase, active şi responsabile în ceea ce fac.
Publicat 11 nov. 2021 Reactualizat 11 dec. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos