Formator

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare;
- Certificare formator reprezinta un avantaj;
- Experienta in training/vanzari - minimum 1 an;
- Experienta in asigurari constituie un avantaj;
- Experienta in design instructional si e-learning constituie avantaj;
- Cunostinte utilizare aplicatii grafice/prelucrare video reprezinta un avantaj;
- Cunostinte operare PC: Word, Excel, Power Point;
- Capacitate de analiza şi sinteza, abilităti de negociere, abilitati de prezentare in public;
- Abilitati de lucru in echipa, perseverenta, promptitudine in indeplinirea sarcinilor;
- Permis de conducere - categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasari in teritoriu.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
- Identificarea nevoilor de pregatire a fortei proprii de vanzare;
- Conceperea de materiale de invatare pentru e-learning si cursuri la sala;
- Livrarea de cursuri la sala si online;
- Desfasurarea de actiuni de follow-up si training on the job.

Ne pasa de performanta angajatilor nostri, asiguram un echilibru adecvat dintre viata profesionala și cea privata, prin:
- opțiunea "Work from Home" disponibila;
- zi libera cu ocazia zilei de nastere si tichete cadou;
- tichete de masa;
- asigurare de sanatate;
- reduceri la abonamente 7Card si WorldClass;
- abonament Bookster.

OMNIASIG Vienna Insurance Group este una dintre cele mai mari, mai solide si mai stabile financiar companii de asigurări din România. Prezentă pe piață de mai bine de 20 de ani, OMNIASIG are, la ora actuală, peste 1200 de angajați, o rețea teritorială de peste 120 de locații la nivel național și oferă peste 100 de produse din toate categoriile de asigurări generale. Compania beneficiază de know-how-ul Vienna Insurance Group, grupul lider pe piața asigurărilor din Europa Centrală şi de Est, cu o istorie de 190 de ani

In procesul de recrutare, OMNIASIG Vienna Insurance Grup colecteaza date cu caracter personal.
Pentru detalii complete cu privire la acest aspect, va rugam sa vizitati site-ul companiei: https://www.omniasig.ro/ro/cariere.

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos