Publicat 21 Feb 2021 | Expiră 23 Mar 2021

Florist

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni experiență în Vanzari

Candidatul ideal

Persoana punctuala
Calculata
Comunicativa
Dornica de a invata
Tanara si dinamica
Aspect placut si ingrijit
Cursurile de specializare in domeniul floristic constituie un avantaj
Minim 6 luni experienta in domeniul floristic

Descrierea jobului

Dezvoltare personala si profesionala
Mediu de lucru placut
Realizarea aranjamentelor si buchetelor conform cerintelor clientilor
Gestionarea incasarilor
Intocmirea monetarului
Rapoarte zilnice specifice
Evidenta stocurilor si inventarierea produselor
Ingrijirea florilor si plantelor
Mentionerea curateniei

Suntem producători și distribuitori de flori tăiate, plante în ghivece și accesorii ambalare și etichetare, pentru un număr important de lanțuri de hipermarket-uri/supermarket-uri/ magazine specializate.

Stapanim know-how-ul pentru materializarea celor mai indraznete idei: decoratiuni florale, tablouri si pereti din plante stabilizate, iar pentru ca fiecare lucrare este unica in felul sau, ne dorim o stransa colaborare cu fiecare dintre clientii nostri.

Proiectul IVY Flowers&Events a luat naștere ca urmare a pasiunii noastre pentru flori și datorită bucuriei pe care acestea o aduc în viața noastră de zi cu zi! Vorbim despre un proiect de suflet, un proiect dezvoltat in familie.

Cu o experiență de peste nouă ani în domeniul floristic, punem la dispoziție clientilor creațiile noastre realizate cu mult drag și pasiune pentru frumos.

Te asteptam cu drag in echipa noastra!

Florist  -  SC INTERNATIONAL BLOEMEN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles