Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Florist / Designer Floral

FLOWER FAIRIES S.R.L.
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Muse Flowers are plăcerea de a anunța un post vacant pentru un florar / designer floral pasionat și experimentat care să se alăture echipei noastre. Dacă aveți un fler pentru creativitate și o dragoste autentică pentru flori, ne-ar plăcea să vă cunoaștem.

Cerințe:

2-3 ani de experiență în design floral sau florărie.
Cunoașterea diferitelor stiluri și tehnici de aranjare a florilor.
Abilități excelente de comunicare și de servire a clienților.
Abilitatea de a lucra într-un mediu cu ritm rapid și de a gestiona eficient timpul.

Descrierea jobului

Concepeți aranjamente florale în conformitate cu specificațiile clienților.
Asistați clienții în selectarea florilor, recipientelor, panglicilor și a altor accesorii.
Mențineți ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄stocurile proaspete și asigurați-vă că toate exponatele florale sunt atractive și primitoare.
Oferiți servicii excelente clienților și tratați cererile speciale cu profesionalism.

Muse Flowers este o afacere de familie cu un mediu de lucru calduros si placut. Activam pe piata locala de 15 ani, timp in care am adus momente de fericire pentru mii de oameni cu ajutorul pasiunii noastre pentru arta florala.
Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 10 Iul. 2024 Expiră 12 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.