Florist Decorator

NBS Creativ SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam persoana cu experienta in domeniu, minim 6 luni!

- Serios/serioasa
- manierata
- ordonata
- amabila
- cu initiativa
- abilitati de vanzare
- aspect ingrijit
- dornic sa invete sau sa se perfectioneze in aceasta meserie

Descrierea jobului

▪ Întreținerea florilor și a plantelor
- Executia de buchete si aranjamente florale la cererea clientilor, dupa poza sau retetar.
▪ Verificarea și aprovizionarea florăriei cu necesarul de plante.

Societatea noastra este in plina expansiune in domeniul florariilor.

Publicat 29 Sept. 2022 Reactualizat 29 Oct. 2022 Expiră 29 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.