Publicat 15 Oct 2019 | Reactualizat 14 Nov 2019 | Expiră 15 Nov 2019

Fleet Manager

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Reprezinta avantaj experienta in zona de transport rutier de marfuri;
Cunostinte: limba engleza, orice alta limba straina reprezinta un avantaj;
Competente avansate privind coordonarea personalului din subordine;
Preocupare permanenta pentru ridicarea nivelului profesional individual si al echipei;
Microsoft Excel - abilitati avansate;
Experienta ca Manager/Coordonator transport;
Capacitatea de a reorganiza/schita proceduri de lucru;
Intelegerea nevoilor de business din zona operationala;
Abilitatea de a corecta, imbunatati si dezvolta procese, task-uri, obiective pe termen mediu-lung;
Buna conduita administrativa;
Aptitudini avansate de management organizational
Capacitate de concentrare, analiza si sinteza;
Capacitate de previziune a evenimentelor;
Capacitate de a stabili relaţii, toleranta, calm, perseverenta;
Abilitati de comunicare interpersonala;
Capacitatea de a redacta rapoarte clare si corecte;
Echilibru emotional, constanta in atitudini;
Vapacitate de decizie si asumarea responsabilitatii;
Atitudine pozitiva si abilitati de a mobiliza echipa din subordine;
Spirit creativ si inovativ.

Descrierea jobului

Coordonarea proceselor operationale;
Managementul unei echipe intr-o continua crestere;
Reorganizarea procedurilor de lucru (la nevoie);
Schitarea planului de actiune privind obiectivele ce apartin domeniului transport;
Imbunatatirea proceselor ce presupun cresterea profesionalismului in interiorul echipei;
Implicare in ceea ce presupune realizarea bugetului departamentului.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Fleet Manager  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles