Fleet Controller - TIMISOARA

Klass Wagen - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3100 - 3900 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Klass Wagen este o companie cu capital românesc, activă de mai bine de un deceniu în domeniul închirierilor de autoturisme, devenind lider național de piață pe segmentul călătoriilor de tip concediu. Flota noastră de autoturisme este prezentă în 7 locații din România, dar și în Budapesta (Ungaria) și Lisabona (Portugalia).

Acest post este pe o perioada determinata de 5 luni, cu posibilitate de prelungire pe perioadă nedeterminată.

Ce ne dorim de la tine?

- Ești pasionat de mașini;
- Ai cunoștințe de LIMBA ENGLEZĂ (cel puțin la nivel conversațional);
- Ai permis cat. B (Cat. C constituie un avantaj);
- Ai cel puțin cunoșținte medii de mecanică auto;
- Ești organizat (genul de persoana căreia îi place să își noteze și să folosească agenda);
- Ai cunoșținte minime de Excel (pentru actualizarea în sistem a servisărilor și a reparațiilor efectuate);
- Știi să verifici din două surse o informație;
- Ești proactiv și nu te ferești de muncă.

Descrierea jobului

Ce vei face?

- Vei asigura verificarea și întreținerea autoturismelor;
- Vei menține relația cu service-urile colaboratoare, cu furnizorii, cu asiguratorii, ITP, RAR;
- Vei verifica informațiile din partea service-ului, astfel încât să te asiguri de corectitudinea cu care s-a rezolvat solicitarea;
- Vei răspunde solicitărilor clienților cu privire la eventualele probleme tehnice/daune apărute pe parcursul închirierii;
- Vei asigura transferul autoturismelor în altă localitate (conduce autoturismul până la destinație), în caz de necesitate și pe timpul nopții;
- Vei actualiza în Excel task-urile efectuate.

PROGRAM DE LUCRU:

Luni - Vineri 08:30-17:30

ÎN CAZ DE NECESITATE, REPREZENTANTUL DEPARTAMENTULUI TEHNIC SE VA DEPLASA LA INTERVENȚII ȘI PE TIMPUL NOPȚII.

Beneficii
Masina de servici
Telefon de servici
Laptop
Pachetul salarial variaza intre 3100 lei (net) si 3900 lei (net)

Klass Wagen este activă de mai bine de un deceniu în domeniul închirierilor de autoturisme, devenind lider național de piață pe segmentul călătoriilor de tip concediu. Flota noastră de peste 2000 de autoturisme este prezentă în 7 locații din România, în Budapesta / Ungaria și în Lisabona / Portugalia și venim în întâmpinarea clienților noștri prin agenții proprii.

Echipa Klass Wagen este formată din peste 100 de colegi focusați să ofere o experiență de neuitat clienților, iar mărturie stau review-urile pozitive oferite de către clienții nostri.

Pentru mai multe detalii, vă invităm pe site-ul nostru www.klasswagen.com și pe pagina noastră de Facebook https://www.facebook.com/KlassWagen.KW.

Publicat 21 ian. 2022 Reactualizat 18 feb. 2022 Expiră 20 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos