Fizioterapeut

Departamente
Salariu 2500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Daca ai studii finalizate de fizioterapeut ca incepator in meseria precum si cu ani de experienta
- Daca munca fizioterapeutica cu toate fasetele ei iti face placere - daca iti place sa lucrezi intr-o echipa tanara si internationala- daca ai intentia sa lucrezi cel putin un an in locatia noastra

Descrierea jobului

- Suntem specializati pe tratamentul durerii siaplica toate metodele clasice din domeniul de fizioterapie.
- Terapie manuala, masaj clasic, fitioterapie ect.
- Cu diploma B2 oferim un salar lunar pe norma intreaga 2500,00E bruto.
- Fara B2 un salar lunar pe norma intreaga 1800,00€ bruto.
- Ajutam la gasirea unei locuinte si vorbim limba Romana.
Ai interes?
Te asteptam.

Suntem un cabinet de fizioterapie in doua locatii in Germania, cunoscuti in piata pe baza serviciilor premium pe care le oferim clientilor nostri. Pentru mai multe detaili va rugam sa accesati site-ul nostru:www.schmerzzentrum-hockenheim.de
Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 26 mai 2022