Fiziokinetoterapeut

Kinetofix S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul trebuie neaparat sa aiba:
- studii de specialitate in domeniu BFT
- aviz de libera practica avizat
- asigurare de malpraxis
- atitudine pozitiva, empatica, diplomata, responsabila
- etica profesionala inalta
- capacitate rapida de adaptare
- atent la detalii
- cunostinte medii de operare PC

Constituie avantaj:
- carnet de conducere categoria B
- disponibilitate de deplasare la domiciliu
- cursuri de specializare (kinesiotape, triggerpoint, masaj, etc)

Descrierea jobului

- alcatuirea de programe personalizate de kinetoterapie in baza diagnosticului (prescris de catre medic)
- cunoasterea procedurilor de fizioterapie si masaj
- programarea pacientiilor pentru tratament
- evaluarea pacientilor morfofunctional
- oferirea de detalii despre serviciile oferite de clinica

Mica afacere deschisa in 2019, situata in centrul Codlei, pe DN1. Activitatea noastra se bazeaza pe recuperarea medicala.
Suntem in plina dezvoltare.
Publicat 3 Oct. 2022 Expiră 2 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.