Publicat 25 Feb 2019 | Reactualizat 18 Mar 2019 | Expiră 27 Mar 2019

Firma germana angajeaza Electricieni

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

  • Experienta in realizarea instalatiilor electrice de la A la Z (sarcini: tragerea cablurilor in pereti, introducerea tuburilor, plasarea dozelor etc.), executarea legaturilor, conectarea la panoul electric, intrerupatoare, prize, corpuri iluminat.
  • Limba germană la nivel de comunicare (A1-A2)
  • Abilitati de lucru in echipa;
  • Persoana dinamica, activa, foarte organizata, atenta la detalii, responsabila;
  • Permis de conducere categoria B constituie avantaj.

Descrierea jobului

Beneficiile dumeavoastra:

  • ​Contract de muncă pe perioadă nedeterminată de timp;
  • Salariu de la 2000 Neto;
  • Concediu de odihna si toate drepturile conform Legislatiei Germane(alocatie, asigurare, pensie ) ;
  • NU se percep taxe si comisioane !
Informații mai detaliate pot fi obținute la Tel: +49 1739775837- Curriculum Vitae va rog sa ne trimiteti in limba germana pe adresa noastra de E-mail s.notingher@orizon.de

Wir nehmen den Schutz Ihrer personenbezogenen Daten ernst:

www.orizon.de/datenschutzvereinbarungen

Orizon GmbH este o Companie Germana, care se ocupa cu recrutarea si plasarea forței de muncă in toata Germania. Sediul principal al Companiei este în Augsburg. Firma detine si administrează aproximativ 80 de filiale în Germania, avand aproximativ 9000 de angajați.

Firma germana angajeaza Electricieni  -  Orizon GmbH