de ani Fără Frică...

Publicat 26 Iul 2006 | Reactualizat 01 Aug 2006 | Expiră 26 Aug 2006

Firma distributie produse farmaceutice angajeaza reprezentanti vanzari pe judetele: ALBA, BIHOR, SATU-MARE, MARAMURES, ARAD, TIM

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta minim 1 an
- studii medii/superioare
- permis conducere cat. B
- cunostinte operare PC
- disponibilitate la program prelungit

Descrierea jobului

Cerinte job: reprezentant vanzari - distributie produse farmaceutice, pe judetele: ALBA, BIHOR, SATU-MARE, MARAMURES, ARAD, TIMIS, SALAJ si MURES.

Oferta:
- salariu fix plus comision
- tichete de masa
- telefon mobil
- masina de serviciu

C.V.-urile se primesc prin fax la numerele: 021/204.65.33 sau 0264/417.630. Informatii suplimentare la nr. de tel: 0720.722.388 sau 0720.722.407. Sau la mailurile: adistefanescu@sdpharma.ro, camelia.stefanescu@sdpharma.ro, marta.hatvani@sdpharma.ro

Descrierea companiei

Firma de distributie produse farmaceutice.

Expirat
Firma distributie produse farmaceutice angajeaza reprezentanti vanzari pe judetele: ALBA, BIHOR, SATU-MARE, MARAMURES, ARAD, TIM  -  S&D PHARMA (Romania) S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles