FINISOR TEXTILE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1650 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

experienta minima in domeniu, rezilienta la stres, rezistenta la efort fizic, minim studii liceale, capacitatea de a lucra in echipa, punctualitate,seriozitate si perseverenta

Descrierea jobului

executarea lucrarilor trasate de seful sectiei finisaj , cele documentate in registrul destinat lucrarilor de vopsire , tratamente specifice si calcularea necesarului de coloranti si auxiliari , pregatirea si cantarirea acestora.
In timpul procesului de productie respecta toti indicatori (presiune, temperatura. timp etc) si etapele .
raspunde de de intretinera si utilizarea corecta a utilajelor si executarea corecta a operatiilor din fluxul tehnologic.

beneficii:asigurarea medicala, durata muncii 8ore/zi, concediu de odihna 21 zile lucratoare, salariu brut 2550ron

Societate cu multiple domenii de activitate: prelucrarea lemnului, productia de tesaturi si comert.
Prezentul post vacant este in domeniul productiei textile.
Publicat 20 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos