Financial Credit Specialist

123 Credit Opportunity Solutions S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cei ai prefera?Sa te angajezi intr-o banca si sa inveti procedurile unei singure institutii financiare sau sa lucrezi intr-un startup si sa inveti procedurile de creditare a tuturor institutiilor financiare?

Suntem in cautare de un nou coleg tanar, ambitios si organizat care sa se alature echipei noastre.

Aplica pentru pozitia noastra daca:
Ai cel putin 1 an experienta de munca in domeniul financiar/bancar
Vorbesti limba Engleza cel putin la nivel mediu
Esti ambitios si cauti mereu modalitati de a imbunatatii procesele existente
Esti genul de persoana loiala companiei si te simti responsabil sa contribui la cresterea ei

Nice to have:
Studii in domeniul financiar/bancar
Experienta in marketing sau vânzări
Stii sa lucrezi in programe de tip CRM, ERP sau alte programe similare
Spirit antreprenorial

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Vei fi principalul responsabil in cresterea retelei de brokeri la nivel national
Vei oferi asistenta clientilor 123Credit.ro
Vei organiza și participa in intalniri pentru a dezvolta relatii de business cu partenerii, brokerii si clientii 123Credit.ro
Vei tine legatura cu bancile si IFN-urile partenere
Vei fi proactiv in activitatile legate de dezvoltarea de noi functionalitati, training si research

Beneficii:
Job stabil cu oportunități de avansare in cariera
Bonusuri pentru performanta
Teambuilding-uri
Echipa tanara si un mediu de lucru activ
Training constant

123Credit.ro este un startup Fin-Tech. Principalul agregator de produse de creditare ale institutiilor financiare din România, care permite publicului sa compare, sa verifice eligibilitatea si sa aplice pentru un credit online.

Află mai multe despre noi: www.123credit.ro

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.