de ani Fără Frică...

Publicat 19 Sep 2006 | Reactualizat 18 Oct 2006 | Expiră 20 Oct 2006

FINANCE MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experience as finance manager with administrative tasks
- Good negotiation skills
- Ability to maintain good relations with city hall, authorities and third party partners
- Good communication skills
- German language is highly appreciated
- PC skills
- Driving license

Descrierea jobului

- Coordinate the activities regarding salaries
- He/ She is in charge with cash management
- Offer the support needed by the general manager and negotiate all the financial aspects of a contract
- Maintain the communication with all the local and regional authorities
- He /She Will make and control the monthly cash flow
- He /She will make financial analysis on cost centers
- He / She will make the financial report on a monthly basis to the german associates or to theirs representatives
- He / she is in charge with material purchase, services, investments materials in accordance with the procedures

T.Q.W. - Human Resources este o companie romaneasca ce a luat fiinta pentru a preintampina nevoia crescuta a angajatorilor de a beneficia de personal competent
Suntem partenerul de afaceri al companiilor care doresc sa fie performante pe piata, cu o organizare moderna, eficienta si nu in ultimul rand conforma cu cerintele legislatiei din domeniul relatiilor de munca, securitatii si sanatatii in munca.
In acest scop oferim un pachet complex de servicii menite sa plaseze compania Dumneavoastra pe o pozitie competitiva pe piata de referinta, bazata pe un sistem de management modern si eficient

Expirat
FINANCE MANAGER  -  TQW - Human Resources

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles