de ani Fără Frică...

Publicat 25 Ian 2007 | Reactualizat 25 Feb 2007 | Expiră 25 Feb 2007

Finance Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Expert contabil sau contabil autorizat cu experientã de minim 5 ani, eventual cumulatã cu experienta administrativã
Experientã în intocmirea situatiilor de raportare cãtre grup în conformitate cu IFRS
Engleza fluent, Germana un avantaj
Responsabilitate, referinte excelente
Finance Manager raporteazã direct Directorului General

Pachet competitiv, corelat cu experienta
Training si posibilitãti de dezvoltare profesionalã
Oportunitate de a lucra într-un mediu dinamic

CV-ul si scrisoarea de intentie pot fi trimise pânã la data de 31 ianuarie 2007 la adresa office_bucharest@ro.rolandberger.com sau
Roland Berger Strategy Consultants, Bd. Lascar Catargiu 17, Sect 1, Bucuresti, Fax: 222 62 71, Tel: 222 19 05

Descrierea jobului

Întocmirea situatiilor de contabilitate primarã, plãti, deconturi si facturãri
Întocmirea situatiilor financiare, balantã, bilant, deconturi TVA, etc
Întocmirea pachetului de raportare cãtre grup, în conformitate cu standardele de raportare ale grupului (IFRS)
Analiza variatiilor si a indicatorilor de performantã financiari si operationali;
Evaluarea si întocmirea procedurilor interne;
Coordonarea sarcinilor administrative legate de functionarea biroului, inclusiv relatia cu banca si auditorii externi;
Întocmire situatii pentru contabilitatea de gestiune.

Roland Berger Strategy Consultants, founded in 1967, is one of the world\'s leading strategy consulting firms. With 32 offices in 23 countries, the company is a successful global player. In 2005, our 1,700 employees generated sales of approximately EUR 550 million. Our strategy consultancy is an independent partnership wholly owned by currently more than 130 Partners.
www.rolandberger.com

Expirat
Finance Manager  -  Roland Berger Strategy Consultants

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles