Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 02 Iun 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Fii Mesager UNICEF in Cluj-Napoca!

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Probabil cel mai "cool" job de 30 de zile in Cluj Napoca. Perioada job: 01.06 – 30.06.2019
La TIFF & Sports Festival si multe altele.
Vrei sa afli mai multe? Hai sa povestim.
Suna: 0728124740 sau Email: adrian.cioroianu@acknowledge.ro

Descrierea jobului

Primii tai pasi catre un viitor de succes!
Stim, vrei sa cuceresti lumea. Esti la curent cu tot ce misca si ai o multime de idei. Vrei un job in timpul verii in care sa te simti bine si unde poti sa-ti dezvolti calitatile de care ai nevoie pentru viitor.

Vino in echipa Mesagerilor UNICEF! Suntem toti tineri si ne inspira lucrurile care schimba lumea in bine. Avem un program flexibil, interactionam si ne distram mereu. Dar, cel mai important, ne punem la punct abilitatile de vanzare, comunicare, negociere si persuasiune. Vrem sa devenim lideri, sa ii inspiram pe cei din jurul nostru.

Interesant, nu? Unde mai pui ca efortul nostru este recompensat pe masura, chiar merita sa incerci!

UNICEF este cea mai mare organizație pentru copii, recunoscută și respectată la nivel mondial pentru experiența sa în domeniul drepturilor copilului și finanțată exclusiv prin contribuții voluntare.

Din 1991, UNICEF lucrează în România alături de Guvern, societatea civilă, mass-media, sectorul privat și alți parteneri naționali și internaționali, pentru a se asigura că toți copiii merg la școală, au acces la servicii de sănătate și sunt protejați împotriva violenței, neglijării, abuzului, exploatării și HIV/SIDA.

Expirat
Fii Mesager UNICEF in Cluj-Napoca!  -  UNICEF in Romania