Fierar - betonist

ELECTROGRUP INFRASTRUCTURE SA
3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

• Scoala profesionala/Curs de calificare/Studii medii de specialitate
• Minim 1 an experienta in efectuarea de lucrari in domeniul constructiilor

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • Identifica cerintele lucrarii, citind planurile de executie
  • Pune in opera prin pozitionare si fixare la pozitie, prin legare armatura conform planurilor
  • Sorteaza materialele necesare
  • Debiteaza si fasoneaza prin indoire marcile de armatura
  • Eticheteaza si depoziteaza corespunzator marcile fasonate
  • Traseaza amplasamentul unde trebuie montata armatura, in colaborare cu echipele de dulgheri

Cu o istorie de peste 25 de ani, Electrogrup furnizeaza solutii complete de infrastructura energetica, de telecomunicatii si constructii industriale si civile, la nivel national si international. Compania face parte din grupul E-INFRA, lider pe piata de servicii integrate de infrastructura din Romania, din care fac parte 5 companii cu peste 750 de angajati.

Publicat 7 Nov. 2022 Reactualizat 5 Dec. 2022 Expiră 7 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.