Publicat 24 Sep 2020 | Reactualizat 22 Oct 2020 | Expiră 25 Oct 2020

FIELD SALES MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Usurinta in comunicare, sociabilitate, tact, amabilitate, atent, corect, serios, de incredere, ordonat.
CUNOSTINTE NECESARE:

  • Limba engleza mediu (scris, citit, vorbit)
  • Cunostinte bune de operare PC
EXPERIENTA:
  • In munca: minim 10 ani
  • Pozitie similara : minim 3 ani experienta

Descrierea jobului

  • Este responsabil de realizarea obiectivelor de vanzari ale companiei, precum si de dezvoltarea business-ului actual.
  • Coordoneaza si dezvolta forta de vanzari a partenerilor in linie cu obiectivele de dezvoltare ale business-ului.
  • Desfasoara ca activitate de baza supervizarea activitatii de Vanzari a Membrilor Retelei Pall-Ex Romania;

Rețeaua Pall-Ex reunește cele mai performante companii de transport și distribuție din România, ceea ce oferă o gamă de servicii personalizate pentru transportul paletizat al mărfurilor dumneavoastră.

Rețeaua noastră este într-o permanentă dezvoltare. Astfel oferim clienților posibilitatea de a trimite mărfuri în toată Europa, rapid și cu termene de livrare garantate, prin conexiunea noastră hub-to-hub.

Alături de ceilalți parteneri, ne dorim sa creăm o rețea de distribuție inovativă, integrată și eficientă, la nivelul întregului continent.

Expirat
FIELD SALES MANAGER  -  PALLET EXPRESS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles