Publicat 12 Aug 2017 | Expiră 11 Sep 2017

Femeie de serviciu

2 posturi

Candidatul ideal

Cerinte: persoane cu experienta in domeniu, harnice, studii minime (8-10 clase), preferabil nefumatoare.

Descrierea jobului

Personal curatenie pentru Scoala - Greenfield (zona Gradina Zoologica)

Program : 5 zile/saptamana in ture, 6:30-14:30 si 11:00 – 19:00.

Activitati specifice:
- curatenia in spatiile repartizate: clase, birouri, holuri;
- curatarea si dezinfectarea grupurilor sanitare cu materiale si ustensile specifice- zilnic;
- aprovizionarea grupurilor sanitare cu materialele necesare;
- colectarea sacilor cu gunoi menajer si depozitare in locuri special amenajate.

Oferim: salariu corespunzator, contract de munca, abonament RATB, uniforma de lucru.

Transport: asigurat de la Metrou Aviatorilor la Greenfield si de la Greenfield la Metrou Aviatorilor.

Avantaje: liber- sambata, duminica si toate Sarbatorile legale; se lucreaza intr-un mediu curat, placut.

Descrierea companiei

Scoala si gradinita privata

Oferim respect si apreciere pentru munca bine facuta, lucram cu produse si ustensile profesionale de curatenie, asadar munca este eficientizata.

Femeie de serviciu  -  AVENOR COLLEGE