de ani Fără Frică...

Publicat 17 Iun 2008 | Reactualizat 14 Aug 2008 | Expiră 16 Aug 2008

FEMEIE DE SERVICIU

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Stare de sanatate buna;
Capacitate ridicata de munca;
Fara cazier judiciar;
Persoana serioasa, organizata, adaptabila si receptiva;
Persoana corecta si loiala.

Descrierea jobului

Curatenie sectie productie industrie alimentara;

Masa pranz gratuita;
CONDITII SALARIALE FOARTE AVANTAJOASE;
Bonusuri in functie de performante;

S.C. CLAS INTERPROD S.R.L. este una din cele mai reprezentative si performante societati specializata in productia de carne proaspata din Romania.

SEDIUL SOCIETATII:
Bucuresti, sector 6, Bd. Timisoara, nr. 89-101, intersectie cu str. Valea Cascadelor (langa Targul de Vechituri).

VARIANTA 1:
Venind dinspre cartierul DRUMUL TABEREI (Pasajul Lujerului - Plaza Romania) pe Bd. Timisoara in intersectia cu str. Valea Cascadelor (langa Targul de Vechituri), la stanga este o aleea de interior. Se merge pe langa un gard din panouri prefabricate din beton. La circa 150 m, pe partea dreapta este un gard vopsit in galben si o poarta mare, metalica de culoare maro. La poarta exista un spatiu verde, cu pomi ornamentali (tuia), imprejmuit de un gard din fier forjat de culoare verde.

Statia de tramvai : COMAUTOSPORT - 25, 8, 47
Statia de autobuz : COMAUTOSPORT - 221

VARIANTA 2:
Venind din cartierul MILITARI (statia de Metrou PACII - Autogara Militari) pe str. Valea Cascadelor, la intersectia cu Bd. Timisoara se continua deplasarea pe aleea de interior (este in prelungirea str. Valea Cascadelor, pe langa Targul de Vechituri). Se merge pe langa un gard din panouri prefabricate din beton. La circa 150 m, pe partea dreapta este un gard vopsit in galben si o poarta mare metalica de culoare maro. La poarta exista un spatiu verde, cu pomi ornamentali (tuia), imprejmuit de un gard din fier forjat de culoare verde.

Statia de tramvai : COMAUTOSPORT - 25, 8
Statia de autobuz : COMAUTOSPORT - 136

TELEFON : 021 4440921
FAX : 021 4442805
E-MAIL : clas.interprod@gmail.com

Expirat
FEMEIE DE SERVICIU  -  CLAS INTERPROD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles