de ani Fără Frică...

Publicat 14 Aug 2007 | Reactualizat 12 Sep 2007 | Expiră 14 Aug 2007

femeie de serviciu

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana deschisa, intreprinzatoare, dinamica, dispusa sa lucreze in echipa si sa acumuleze noi cunostinte.

Descrierea jobului

efectuarea si intretinerea curateniei in spatiile administrate / Tichete de masa, bonusuri in functie de performante.

BSS estre liderul pe piata serviciilor de property&facility management; are in intretinere si administrare cladiri de birouri, centre de afaceri, ansambluri rezidentiale si parcuri logistice. www.bss.ro

Expirat
femeie de serviciu  -  BUILDING SUPPORT SERVICES - B.S.S.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles