Femeie de serviciu

CONFIDENTIAL
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana sanatoasa fizic si emotional, nefumatoare (de preferat), fara probleme cu alcool;
Fara probleme familiale grave (are o familie in limitele normalului, copii, nepoti);
Persoana pozitiva, deschisa, sincera, educata, organizata, care intelegere ce i se cere si cum trebuie sa reactioneze;
Persoana discreta, respecta reprezentant angajator, colegi si confidentialitatea informatiilor la care are acces.

Descrierea jobului

Experienta bucatarie, menaj, spalat/calcat (reala, cu acte/ informatii doveditoare) si disponibilitate pentru a face;
Program de lucru 8 ore ( 6,30 – 15,00 cu pauza de masa 30 min);
Locul de munca : sector 1, Bucuresti (zona Herastrau) menaj;
Disponibilitate program suplimentar (plata ore suplimentare);
Disponibilitate program intern pe perioade scurte (1-2 saptamani, plata program suplimentar);
Disponibilitate deplasare strainatate ca intern (1-2 luni).

Beneficii oferite: salariu negociabil, tichete de masa, asigurare de viata, asigurare de sanatate, pensie privata pilonul III.
Publicat 15 oct. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos