Publicat 13 Sep 2019 | Reactualizat 11 Oct 2019 | Expiră 14 Oct 2019

Femeie de serviciu scoala

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte: persoane cu experienta in domeniu, harnice, studii minime (8-10 clase), preferabil nefumatoare.

Descrierea jobului

Angajam personal curatenie pentru Scoala.
Transportul este asigurat de la Metrou Aviatorilor la Greenfield si de la Greenfield la Metrou Aviatorilor.

Program : 5 zile/saptamana in ture, 6:30-14:30 si 11:00 – 19:00.

Activitati specifice:
- curatenia in spatiile repartizate: clase, birouri, holuri;
- curatarea si dezinfectarea grupurilor sanitare cu materiale si ustensile specifice;
- aprovizionarea grupurilor sanitare cu materialele necesare;
- colectarea sacilor cu gunoi menajer si depozitare in locuri special amenajate.

Oferim: salariu corespunzator, contract de munca, abonament RATB, uniforma de lucru.

Avantaje: liber- sambata, duminica si toate Sarbatorile legale; se lucreaza intr-un mediu curat, placut.

Alte detalii la telefon 0733689471.

Descrierea companiei

Scoala privata

Oferim respect si apreciere pentru munca bine facuta; lucram cu produse si ustensile profesionale de curatenie, asadar munca este eficientizata.

Alinierea la GDPR:
Prin trimiterea CV-ului către adresele noastre de inregistrare va manifestati ACORDUL EXPLICIT pentru procesarea datelor dumneavoastra doar in scopurile impuse prin legislatia muncii. In conformitate cu Politica noastră de confidentialitate, Avenor College prelucrează date cu caracter personal ale candidatilor doar in scopuri reglementate prin Codul Muncii sau alte activitati pentru care exista un temei legal.

Prin politica noastra interna de minimizare a perioadei de procesare a datelor personale, va garantam faptul ca in cazul in care nu sunteti admis pentru pozitia pentru care ati aplicat, CV-ul dvs. va fi pastrat in cele mai depline condiții de siguranta, pe o perioada de 6 luni de la depunerea candidaturii.

Expirat
Femeie de serviciu scoala  -  Scoala privata- Baneasa

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles