Publicat 10 Iun 2019 | Reactualizat 04 Iul 2019 | Expiră 11 Iul 2019

Femeie de serviciu - Lagoo Snagov

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ATRIBUTII SI RESPONSABILITATI:

Asigurara curateniei generala in birouri si spatiile anexe (grup sanitar, holuri etc) din sediul societatii:
Aspira mocheta din locatie;
Spala si curata zilnic grupul sanitar si asigura materialele igienico-sanitare necesare;

Descrierea jobului

Sterge praful si lustruieste mobilierul;spala geamurile,usile si corpurile de iluminat;
Asigura curatenia si intretinerea obiectelor de inventar din spatiile de cazare aflate in folosinta societatii;
Respecta si indeplineste cu strictete normele PSI si de protectie a muncii;

Cu o experienta de peste 10 ani in managementul evenimentelor de mari dimensiuni, Universum Events este o companie construita in jurul conceptului de "arhitectura de eveniment". Munca noastra se bazeaza pe oamenii extraordinari cu care lucram si solutiile creative propuse. Proiectele noastre aduc impreuna experti din diverse domenii, inovatori in project management, pionieri in digital, specialisti de resurse umane si comunicatori creativi, traineri, vorbitori exceptionali, artisti, designeri, facilitatori, muzicieni, magicieni si orice alte competente sunt necesare pentru a-ti duce proiectul la urmatorul nivel.

Vei fi uimit de atentia acordata nevoilor clienților noștri, creativitatea și implicarea noastra pentru a face lucrurile sa se intample.

Afla mai multe despre noi la www.universum.ro

Expirat
Femeie de serviciu - Lagoo Snagov  -  Universum Events S.R.L.