Publicat 13 Ian 2019 | Expiră 13 Feb 2019

Fashion Sales Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Monarh este in cautare de Fashion Sales Manager!
Esti pasionat de moda, ai experienta in vanzari, ai simt estetic, esti dornic sa construiesti, organizat, harnic si pompt? Atunci Monarh Showroom este locul potrivit pentru tine!
Obligatoriu experienta in domeniu!

Descrierea jobului

Obligatoriu experienta in domeniul Fashion!
abilitati de comunicare si relationare excelente
atentie sporita la detalii
spirit organizatoric, pozitivitate, initiativa
consultanta si vanzare catre clienti-customer care si people skills
o buna stapanire a Social Media Marketing, cunostinte Marketing&Sales
capacitatea de a oferi solutii situatiilor neprevazute

Descrierea companiei

Monarh Design este un brand 100% romanesc

Expirat
Fashion Sales Manager  -  Atelier Monarh

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles