Publicat 11 Oct 2019 | Expiră 11 Nov 2019

FARMACIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare – Facultatea de Farmacie;
- Cunostințe solide de limba engleză și utilizare PC;
- Cunostințe de tehnologie farmaceutică, chimie analitică, legislație ANM- avantaj;
- Cunostințe HACCP- avantaj;
- Experiență pe un post similar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Întocmirea dosarelor pentru autorizarea in tara a produselor proprii;
- Completarea si/sau modificarea cu profesionalism si promptitudine a documentatiei de autorizare, ca urmare a solicitarii organelor competente ( ANM, Director de Sanatate Publica);
- Inbunatatirea si mentinerea programului de asigurarae al calitatii in conformitate cu directivele si normativele in vigoare
- Testarea si verificarea materiilor folosite in procesul de productie, asigurarea calitatii acestora conform standardelor de calitate;
- Pregătirea și participarea la toate auditurile și inspecțiile părților terțe;
- Se asigură că toate procedurile de calitate și igiena sunt respectate;
- Instruiește personalul și monitorizeaza prin audituri interne respectarea procedurilor;
- Comunică superiorului măsurile ce se impun pentru remedierea neconformităților sesizate în auditul intern;
- Asigură interfața cu organele de control (DSV, Direcția Sanitar Veterinara) precum și cu reprezentantul clientului.

Producător de uleiuri esențiale din Cannabis sativa (cânepă industrială).

Expirat
FARMACIST  -  CANX CBD S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles