Publicat 11 Sep 2019 | Reactualizat 18 Sep 2019 | Expiră 11 Oct 2019

Farmacist: Pascani, Tg Frumos, Roman, Bacau, Moinesti, Vaslui, Barlad

7 posturi

Esti o persoana dinamica, sociabila si dornica sa se alature unei echipe tinere si profesioniste?
Cautam colegi pasionati de domeniul farmaceutic, care sa accepte provocarea de a veni in ajutorul pacientilor printr-o consiliere de calitate si a asigura buna organizare a unei farmacii.
Asadar, esti asteptat sa te alaturi echipei noastre daca indeplinesti urmatoarele cerinte: detii abilitati foarte bune de organizare, comunicare, relationare si adaptare in orice situatie, ai o atitudine pozitiva combinata cu determinare si profesionalism.

Mai sunt importante:
•Respectarea principiilor eticii si deontologiei profesionale;
•Studii postliceale finalizate de asistent de farmacie;
•Aviz de libera practica, avizat pe anul in curs;
•Cunostinte de Microsoft Office.

Responsabilități cheie ale postului:
•Oferă consiliere pacienților cu privire la utilizarea medicamentelor și potențialele riscuri/efecte adverse;
•Eliberează medicamente pe bază de prescripție medicală și OTC-uri;
•Participă la verificarea, monitorizarea stocurilor și recepționarea produselor.

Beneficii:
•Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța;
•Tichete de masă;
•Bonus de performanță motivant în funcție de rezultatele obținute;
•Oportunități de creștere și dezvoltare în cadrul unuia dintre cele mai mari lanțuri de retail farmaceutic;
•Acces la training-uri de servicii, vânzări și de produs;
•Mediu de lucru stabil, plăcut și dinamic.

Ne poți trimite CV-ul tău la adresa: recrutare@farmaciiledona.ro. Fiecare candidatură va fi tratată cu discreție.

Farmacia DONA este unul dintre cele mai apreciate nume în retailul farmaceutic din România, cu o reputație solidă construită în cei peste 25 de ani de activitate. În fiecare zi, în oricare dintre cele peste 320 de Farmacii DONA vei intra, vei fi întâmpinat cu atenție, grijă, dar mai ales cu respect. La fel ca tine, peste 2,5 milioane de pacienți trec lunar pragul Farmaciilor DONA.Peste 2.500 de profesioniști în domeniul sănătății lucrează în Grupul DONA, cu toții find devotați unui scop comun, acela de a asigura servicii farmaceutice la cel mai înalt nivel calitativ.Alătură-te și tu echipei DONA!www.FarmaciileDONA.ro
Farmacist: Pascani, Tg Frumos, Roman, Bacau, Moinesti, Vaslui, Barlad  -  FARMACIILE DONA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles