Farmacist part-time-Bucuresti

Help Net Farma - 3 pozi╚Ťii
Oraș de lucru
Departamente
Salariu Nespecificat
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem in cautare de noi colegi, Farmacisti, care sa ne impartaseasca dorinta de a face bine! Vino in echipa Help Net!
­čĄŁTe vei alatura unei companii ambitioase, parte a Phoenix group-lider european de servicii integrate de sanatate.

Cerinte:
  • Absolvent: Facultatea de Farmacie;
  • Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor;
  • Respectarea eticii si deontologiei profesionale.
Asteptarile noastre:
  • Orientare catre pacient;
  • Bune abilitati dđÁ comunicare si lucru in echipa;
  • Persoana proactiva.

Descrierea jobului

  • Identificarea nevoilor pacientilor, consilierea si fidelizarea acestora;
  • Oferiređ░ asistđÁntđÁi de specialitatđÁ pđ░cientilor cđ░rđÁ sđÁ prđÁzinta in fđ░rmaciđÁ fđ░ra prescriptie medicala;
  • ElibđÁrarea medicamentelor si a retetelor compensate sau gratuite;
  • Informarea pacientilor despre modul de utilizare a medicamentelor si despre potentialele riscuri sau efecte adverse.
  • Prepararea retetelor magistrale sau a elaborarilor;
  • Administrarea stocurilor de produse farmaceutice.
Oferim:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonus de performanta;
  • Tichete de masa;
  • Programe de dezvoltare si instruire continua;
  • Posibilitati de promovare profesionala si dezvoltarea carierei;
  • Abonament servicii medicale.
Program de lucru: in ture.

Fondat in 1998, Help Net este al treilea cel mai mare lan╚Ť farmaceutic din Rom├ónia, cu peste 400 de farmacii deschise la nivel na╚Ťional. Compania noastr─â are peste 2.500 de angaja╚Ťi, care ofer─â produse ╚Öi servicii de calitate superioar─â celor peste 3,7 milioane de pacien╚Ťi.

Începând cu iulie 2018, Help Net și distribuitorul Farmexim, fac parte din concernul german PHOENIX group.

PHOENIX group, lider de pia╚Ť─â ├«n Europa, are o re╚Ťea de 164 centre de distribu╚Ťie, peste 2.700 de farmacii proprii ├«n 14 ╚Ť─âri europene, 39.000 de angaja╚Ťi ╚Öi o cifr─â de afaceri de 27 miliarde de euro (2019/20).

Viziunea PHOENIX group este să fie cel mai bun furnizor de servicii integrate de sănătate, indiferent de locul în care își desfășoară activitatea.

Help Net este un brand puternic ╚Öi o companie ambi╚Ťioas─â, iar al─âturi de noi po╚Ťi beneficia de oportunit─â╚Ťi pentru dezvoltarea carierei, ├«╚Ťi po╚Ťi perfec╚Ťiona cuno╚Ötin╚Ťele ╚Öi po╚Ťi juca un rol activ ├«n dezvoltarea companiei

Help Net ╚Ötie c─â succesul s─âu depinde de oamenii pe care ├«i are ╚Öi de calitatea serviciilor oferite pacien╚Ťilor.

Oportunit─â╚Ťile noastre de carier─â implic─â at├ót profesioni╚Öti din domeniul farma, c├ót ╚Öi din diverse alte domenii, precum: logistic─â, v├ónz─âri, marketing, IT, economic, juridic, HR, regulatory affairs administrativ etc.

├Än echipa Help Net, valorile care ne ghideaz─â sunt: ÔÇőÔÇőrespect, ini╚Ťiativ─â, ├«ncredere ╚Öi responsabilitate. Dac─â te identifici cu aceste valori ╚Öi crezi ├«n Bine, te a╚Ötept─âm ├«n echipa Help Net.

Vino la Bine! Construie╚Öte-╚Ťi o carier─â din a face bine!

Publicat 24 iun. 2021 Reactualizat 22 iul. 2021 Expir─â 24 iul. 2021
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos