Publicat 10 Iun 2019 | Reactualizat 08 Iul 2019 | Expiră 11 Iul 2019

Farmacist Manager Focsani - perioada determinata

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cum ne-am dori sa fie persoana nou angajata?
Sa zambeasca - ne plac oamenii veseli;
Sa fie comunicativa – ne dorim ca pacientii sa revina in farmacie pentru ajutorul oferit de specialistul nostru;
Sa fie organizata si atenta la detalii;
Sa fie dornica sa isi ajute echipa;
Sa fie muncitoare si responsabila – ne place si apreciem performanta;
Sa fie creativa, proactiva – ne dorim sa fim din ce in ce mai buni si orice ajutor in acest sens, este binevenit;
Sa aiba studii superioare de specialitate finalizate - Facultatea de Farmacie;
Sa aiba capacitate de analiza si sinteza.

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faca noul(a) colega(a)?
Sa supravegheze eliberarea medicamentelor si calitatea actului farmaceutic efectuate de catre Farmacisti si Asistenti pentru a mentine un standard profesional ridicat;
Sa analizeze profilul si specificul zonei si sa propuna solutii de adaptare a farmaciei la acestea pentru a raspunde cat mai bine nevoilor pacientilor si a creste cifra de afaceri;
Sa coordoneze activitatea operationala a personalului din farmacie pentru a asigura continuitatea si calitatea actului farmaceutic;
Sa gestioneze problemele administrative pentru a asigura buna functionare a farmaciei;
Sa asigure aprovizionarea farmaciei cu medicamente si produse non-pharma pentru a putea raspunde cat mai bine nevoilor pacientilor si a atinge obiectivele stabilite de companie;
Sa semnalizeze istoricul rezultatelor financiare si sa propuna ASM-ului strategii pentru atingerea obiectivelor in perioada urmatoare;
Sa gestioneze stocurile de produse pentru a evita lipsa medicamentelor, suprastocurile, pentru a reduce termenele de valabilitate (BBD) critice si expiratele;
Si cel mai important, sa ajute la crearea si mentinea unui mediu de lucru placut si motivant in cadrul farmaciei.

Ce iti oferim noi?
Pachet salarial motivant;
Bonuri de masa;
Servicii medicale individuale si conditii speciale negociate pentru servicii medicale la diverse Clinici;
Conditii speciale negociate pentru carduri de salariu si credite la bancile colaboratoare;
Vouchere cadou pentru achizitie produse cu ocazia anumitor evenimente;
Un mediu de lucru provocator si dinamic;
Training-uri de specialitate
Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma.

A&D Pharma este cel mai mare grup farmaceutic din Romania care include compania Mediplus � lider national in distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice, Sensiblu � cel mai mare lant de farmacii cu acoperire nationala din Romania si fundatia Sensiblu ce se implica activ in proiecte sociale.
Suntem compania in care pasiunea, creativitatea si perseverenta te conduc spre performanta. Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de succes si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea!
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!

Expirat
Farmacist Manager Focsani - perioada determinata  -  SC Sensiblu SRL