Farmacist - locatia Cluj-Napoca

Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne extindem echipele de profesioniști în orașul Cluj-Napoca.

Suntem o companie cu un istoric de peste 100 de ani în piața farmaceutică, care prețuiește profesioniștii din farmacii așa că te așteptăm să te alături echipei nostre!

Ca viitor Farmacist Richter, ne dorim să te integrezi în echipa noastră și să poți contribui la:
  • Consilierea profesionistă a pacienților noștri prin eliberarea planului medicamentos adecvat;
  • Grija și suportul acordat echipei din farmacie;
  • Soluții și metode noi în consilierea și menținerea relației cu pacienții;
  • Verificarea constantă a stocului de medicamente din punctul de lucru.
Ne dorim să devenim colegi cât mai repede, însă am dori să îți facem cunoscut și profilul profesional al viitorului farmacist Richter:
  • Studii superioare dе specialitate - Facultatea dе Farmacie (nu este necesară experiență pentru pozitia de farmacist);
  • Certificat dе Membru al Colegiului Farmaciștilor din România, avizat pe anul in curs;
  • ​Dorința de a ajuta oamenii și de a fi atât suport uman cât și profesional pentru aceștia;
  • Dorința de a evolua și de a construi împreună cu noi;
  • Creativitate, inițiativă și spirit de echipă.

Descrierea jobului

Ca beneficii, vei avea parte de:
  • Suportul unor echipe unite și orientate către oameni, atât din interiorul farmaciei dar și din întreaga companie;
  • O comunicare constantă și transparentă în interiorul companiei;
  • Un pachet salarial atractiv corelat cu experiența și nivelul de cunoștințe;
  • Bonus de performanță lunar bazat pe nivelul tău de implicare;
  • Accesul în traininguri și programe de pregătire profesională;
  • Decontarea cotizației anuale;
  • Oportunități reale de promovare internă
Iti multumim pentru aplicare si abia astepam sa ne cunoastem intr-o prima discutie!

Consorțiul Richter (ce poarta numele fondatorului sau, farmacistul Gedeon Richter) este unul dintre liderii europeni din domeniul farmaceutic, prezenți în Romania din anul 1992. Gedeon Richter Farmacia deține peste 90 de farmacii active la nivel național.

Farmacia Richter se distinge printr-o imagine de profesionalism, tradiție și eleganta, oferind servicii de calitate clienților săi.

Publicat 11 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022