Publicat 08 Iul 2019 | Expiră 08 Aug 2019

Farmacist - locatia Brasov

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce ne dorim de la tine:
Studii superioare de specialitate - Facultatea de Farmacie;
Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor din Romania, avizat pe anul in curs;
Cunostinte farmaceutice desavarsite;
Cunostinţe de operare Microsoft Office.

Descrierea jobului

Ca si Farmacist vei:
Trata profesional fiecare pacient al farmaciei astfel incat sa revina cu drag la noi;
Manageria intreaga activitate a farmaciei fie ca este vorba de comanda de medicamente sau de un sfat oferit colegilor;
Propune si dezvolta solutii pentru bunastarea pacientilor;
Dezvolta si imbunatati relatia cu departamentele colaboratoare (Achizitii, etc);
Raspunde de updatarea si monitorizarea stocului de medicamente;
Vei mentine o relatie constanta cu pacientii farmaciei constituindu-te si ca suport uman pe langa cel profesional.

Ce îți oferim:
Salariu corelat cu experiența;
Mediu de lucru modern și plăcut;
Asigurare de grup;
Posibilitatea de a te forma si dezvolta intr-un mediu profesionist;
Bonusuri acordate conform grilei de bonusare;
Posibilitate training-uri de specialitate;
Plata taxei de colegiu (certificat de libera practica);
Plata taxei asigurare de malpraxis.

Farmacia Richter, parte a grupului Gedeon Richter, este prezenta in Romania de peste 10 ani iar in Europa avem o traditie de peste 100 de ani. In acesti 10 ani ne-am dezvoltat continuu si suntem recunoscuti astazi ca fiind o farmacie deschisa, motorul principal fiind farmacistul si dragostea noastra pentru om si profesie.

Expirat
Farmacist - locatia Brasov  -  SC GEDEON RICHTER FARMACIA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles