Publicat 28 Mar 2019 | Reactualizat 25 Apr 2019 | Expiră 28 Apr 2019

Farmacist: Focsani, Buzau, Galati, Urziceni, Fetesti

6 posturi
Expirat

Candidatul ideal

Esti o persoana dinamica , sociabila , si dornica sa lucreze intr-o echipa tanara ? Cautam colegi cu disponibilitate de munca pe termen lung , care sa accepte provocarea , de a veni in ajutorul pacientilor printr-o consiliere profesionista si crearea unei relatii solide

Te invitam sa te alaturi echipei noastre daca indeplinesti urmatoarele cerinte :
-Studii de specializate finalizate (Facultatea de Farmacie )
-Experienta pe o pozitie similara
-Certificat de membru la Colegilor Farmacistilor si avizat pe anul in curs
-Cunostinte Microsoft Office
-Bune abilitati de comunicare
-Amabilitate si empatie fata de pacienti
-Integritate si etica profesionala

Responsabilitati :
-Consilierea pacientilor cu privire la utilizarea medicamentelor si a potentialelor riscuri / efecte adverse
-Eliberarea medicamentelor pe baza de prescriptie medicala si OTC-uri
-Participarea la verificarea , monitorizarea si gestiunea stocurilor
-Informarea permanenta asupra noilor practici farmaceutice ,medicamente nou aparute si a modului de administrare a acestora
Beneficii

-Pachet salarial atractiv
-Tichete de masa
-Bonus de performanta lunar in baza rezultatelor obtinute
-Oportunitati de crestere si dezvoltare in cadrul inuia dintre cele mai mari lanturi de retail farmaceutic
-Acces a training-uri de specialitate si interes personal
-Acces gratuit la cursuri anuale cu credite EFC gratuite
-Echitate , corectitudine , stabilitate si respect
Expirat
Farmacist: Focsani, Buzau, Galati, Urziceni, Fetesti  -  FARMACIILE DONA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles